0 prekės(-ių) Jūsų pirkinių krepšelyje
 • Pirkinių krepšelis tuščias.

Norėdami rezervuoti medinių lentų dažymo įrengį

Kreiptis telefonu +370 687 79737

Medinių lentų dažymo įrenginys impregnavimui, gruntavimui, dažymui

Ketinate patalpų lubas ar sienas apkalti medienos lentomis, o galbūt norite savo turimą sklypą aptverti medine tvora? Norite sutaupyti laiko ir pinigų, kuriuos išleistumėte samdant žmones, kurie impregnuotų ar nudažytų didžiulį kiekį lentų? Medinių lentų dažymo įrenginys – puikus sprendimas Jums! Itin paprasta konstrukcija pasižymintis įrenginys leis Jums ne tik sutaupyti laiko ir pinigų, tačiau ir kokybiškai atliks savo funkciją padengdamas medieną iš visų pusių impregnantu ar dažais!

Mūsų siūlomas medinių lentų dažymo įrenginys, kaip jau minėjome, pasižymi itin paprasta konstrukcija be jokių sudėtingų ar linkusių gesti elementų. Verta paminėti ir tai, jog šio prietaiso voleliai ir šepečiai yra itin lengvai reguliuojami ir keičiami, taip pat itin lengvas ir patogus jų suspaudimo nustatymas rankiniu reguliatoriumi, todėl išsinuomavus įrenginį Jums nereikės gaišti daugybės laiko skaitant ilgas ir sudėtingas naudojimosi instrukcijas. Vos už 85 eurus parai (arba 100 eurų visam savaitgaliui!), Jūs gausite lentų dažymo įrenginį, kuriuo galėsite naudotis iškart! Nuomojantis įrenginį – būtina įsigyti volelius, kurių kaina 55 eurai (voleliai po nuomos lieka nuomininkui).

Jeigu vis dar dvejojate ar verta pasinaudoti mūsų siūlome paslauga – pateikiame dar keletą argumentų dėl ko tai tikrai naudingas prietaisas. Naudojant medinių lentų dažymo įrenginį voleliai nudažo lentą vienu metu iš visų keturių pusių, o sinchroniškai veikiantis šepetėlis pašalina susidariusį dažų perteklių ir tolygiai padengia paviršių. Proceso metu atsiradęs dažų perteklius subėga į tam skirtą vonelę, iš kurios dažai vėl supilami į dažymo konteinerį. Taip ne tik kokybiškai ir greitai nudažysite ar impregnuosite medieną, tačiau ir sutaupysite nemažai laiko, nes įrenginys veikia greitai ir vienu metu nudažo visas medienos puses! Norėtumėme atkreipti dėmesį ir į tai, jog per parą Jūs galėsite nudažyti ar impregnuoti net 4 kilometrus medienos!

Taigi, medinių lentų dažymo įrenginys – puiki galimybė itin greitai ir patogiai atlikti medienos impregnavimo ar dažymo darbus. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys lengvai valomas bei sveria maždaug 45 kilogramus. Lentų dažymo įrenginio nuoma pas mus kainuoja tik 85 eurus parai, o kartu galime pasiūlyti ir dažų ar impregnantų, kurie yra tinkami darbui su šiuo įrenginiu. Norite išsinuomoti ar turite klausimų apie nuomos sąlygas, rekomendacijas ar pan.? Nedelskite ir kreipkitės į mus telefonu +370 687 79737 ir mes atsakysime į visus Jūsų klausimus!

Lentų dažymo įrenginio komplektacija

Įrenginio svoris – apie 45 kg;

Įprastinis  modelis  su  4  voleliais ir  – su 10 šepetėlių.

Produktai iš Remmers asortimento, kurie tinkami dažyti šiuo įrenginiu:

 • HK Lasur
 • Langzeit-Lasur UV
 • Hartwachs-Ol
 • Induline SW-900*
 • Induline IL-150*
 • Induline GW-360
 • Induline GW-360 WF
 • Induline GW-306
 • Induline GW-201
 • Induline GW-208
 • Induline GL-250
 • Induline GL-350*
 • Induline GW-310*
 • Induline GW-310 WF
 • Induline OW-815
 • Induline GW-203 WF
 • Adolit TPP 1*

* Biocidus reikia naudoti saugiai. Prieš  naudojimą  būtina  perskaityti produktų  naudojimo instrukciją    (techninius   aprašymus   ir saugos duomenų lapus).

Pateikta informacija sudaryta remiantis paskutiniais gamintojo gamybos ir panaudojimo techniniais duomenimis. Kadangi  medžiaga  naudojama  mums  nedalyvaujant, techninio aprašymo turinys nėra gamintojo garantija. Duomenys, neįeinantys  į  techninį  aprašymą,  reikalauja raštiško gamintojo patvirtinimo. Mūsų bendros tiekimo sąlygos galioja. Atnaujinus informaciją naujame techniniame aprašyme, ankstesnieji netenka savo galios.

Medžio dažymas: ką svarbiausia apie tai žinoti?

Mediena nuo kitų statybinių ir apdailos medžiagų skiriasi tuo, kad ji yra gaunama iš natūralios gamtos, tad jai yra reikalinga speciali priežiūra. Kintant oro drėgmei ir temperatūrai, mediena gali plėstis arba trauktis, todėl šiai medžiagai yra reikalingi specialūs dažai. Medžio dažymas turi būti atliekamas laikantis tam tikrų taisyklių, taigi, kurios jų yra pačios svarbiausios?

Tinkamų priemonių pasirinkimas

Dažymo darbai gali būti atliekami tik tada, kai mediena yra tinkamai paruošta. Medžio dažymas turėtų būti atliekamas medienai visiškai išdžiuvus, ir prieš tai patartina medieną impregnuoti. Tai padės apsaugoti medį nuo įvairių kenkėjų, žalingų UV spindulių, drėgmės, ir t.t. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad būtų pasirenkami tinkami medienos dažai, kurių asortimentas yra tikrai labai gausus. Galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės jums atrasti pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Jei dažoma sena mediena…

Anksčiau dažyto medžio dažymas pareikalaus šiek tiek daugiau pastangų, nes pirmiausia reikės nuvalyti senus dažus. Tam tinka tik cheminis dažų valiklis, nes nuvalius paviršių mediena bus paruošiama dažymui. Medienos dažų valiklį geriausia naudoti lauke arba gerai vėdinamose patalpose, kuriose nėra vaikų ar gyvūnų.

Medienos šlifavimas

Pirmiausia rekomenduojama medieną nušlifuoti švitriniu popieriumi. Patartina atlikti sausą šlifavimą, nes vandens naudojimas gali smarkiai pakenkti dangos kokybei. Mediena visuomet yra šlifuojama  pluošto kryptimi, nes tai padės užlyginti smulkius griovelius. Baigę šlifavimo darbus, kruopščiai nuvalykite dulkes, ir imkitės impregnavimo darbų.

Atkreipkite dėmesį į medienos rūšį ir spalvą

Rinkdamiesi medienos dažus atkreipkite dėmesį ne vien tik į produkto eksploatacines savybes, bet taip pat ir į tai, kokiai medienai yra pritaikyti dažai. Pavyzdžiui, jei bus dažoma tamsesnio atspalvio mediena, palanku naudoti blokuojantį gruntą, kuris prislopina drėgmę išsiskyrimą, ir stabdo dėmių atsiradimą. Taip pat verta pasidomėti, kokiai medienos rūšiai yra pritaikyti dažai, ir kokių darbų atlikimui jie tinka labiausiai (namo fasado dažymui, langų, durų dažymui, ir t.t.)

Jei kiltų klausimų, kokiomis priemonėmis gali būti atliekamas vienokio ar kitokio medžio dažymas, tiesiog pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų.